Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 megbeszélős ideiglenes topic

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 12 Ápr. 2010, 10:00

Nagy nehezen megtaláltam a Gundam filmet a sorozathoz, de az igazából nem is 1 db film hanem 3db és 140 perc körül van mind. A 49 vagy 50 részes sorozatot foglalja össze, mindegyik kb 13 részt. El is kezdtem letölteni, remélem jót! Very Happy

Ha jól alakul minden, holnap már az elsőt látni fogom.

Edit: Még nem jött le egyik sem. Leállt a letöltés a modem miatt.
Vissza az elejére Go down
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitimeKedd 13 Ápr. 2010, 10:23

ajánlom a usteam-t ha nem onnan töltenéd
és totalcommanderrel érdmes tölteni, mert a megszakadt letöltéseket is lehet vele folytatni, elérhetősége:

l
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 14 Ápr. 2010, 12:09

Lejöttek a filmek tegnap. Sajnos még nem tudtam elkezdeni nézni őket, mert tegnap új tv-t vettünk a nappaliba. A számítógépről lehet mozizni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 14 Ápr. 2010, 13:08

SZUPI, de amint mondtam nekem teljesen mind1 h mikor és hogy egyáltalán nézel-e gundamot, ez nem kötelező, csupán ajánlott
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 14 Ápr. 2010, 13:50

Nagyon ajánlott, engem bosszant hogy nem látom teljesen a lehetőségeimet, főleg úgy hogy a karakterem életveszélyben van szinte folyamatosan. Persze ha megnézem még így sem leszek professzor de akkor csak látok már valami újat Very Happy

Nah meg mesélni is szeretnék valamikor waven és ha gundam lesz akkor nem árt ha van egy kis világismeretem Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: megbeszélős ideiglenes topic   megbeszélős ideiglenes topic - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
megbeszélős ideiglenes topic
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» UC 0079 MSG szerepjáték (ingame) topic 4.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: Szerepjáték :: Science fiction :: Gundam-
Ugrás: