Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 DnD kérdés

Go down 
+3
Excel
Imurai
nagyko
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 09 Nov. 2009, 23:05

Igazából a mese lenne az amire gondoltam. Mivel sok történetet ismer a karakterem a múltja miatt, de az nem mind ugye Történelmen meg valós eseményen múló. Főleg kitalált mesékről van szó, nem pontos történelmi tettekről.

Szeretném ha élvezetesen adhatná elő, bár szerintem ez karizma függő igaz? Meg némi IQ.

A zenélni tudás nem annyira fontos számomra de nem árthat időnként Very Happy

Hány rituálét vehetek fel? Very Happy Felvettem ismét a Ritual Caster skillt Very Happy Megválaszolta a program. 3-at. Három nagyon gyengét vettem fel, nehogy azt mondják tápolok Very Happy


UPDATE:

Elkészítettem a karaktert, át is küldtem E-mailben!

Jól láttam van olyan skill amit felvéve a közelharci támadásom és sebzésem bónuszai mondjuk a Karizmából jöjjön erő helyett?

Eszembe jutott az is hogy egy mese kitalálása ami sok sületlenségről szól azért, jöhet Blöffből hiszen hasonló képességre van szükség hazudozásnál is. Ki kell valamit találni és azt beadni az embereknek Very Happy
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeHétf. 09 Nov. 2009, 23:56

Van igen én is megtaláltam. A mesélés blöff jó párhuzam. Smile
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 00:15

Két szakmát vettem fel előtörténetemből, az egyik a könyvtározás, a másik pedig könyvkötés.

Imurai és Danee nem tudom hol van, de én ready to game Very Happy


UPDATE:

Átírtam kicsit a karimat, más backgroundot választottam neki így újra elküldöm.
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 02:12

Itt.
Imurai írta:
...csak péntekre kiselőadásom kéne ,h legyen és még sehol nem vok. Ha lehet, szombatig ne kezdjünk....
Úgyhogy vissza se nézek, el ne csábuljak...
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 09:53

én még gondolkozom a karin, ha ma nem is holnap elkészülök vele
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 09:57

Oké, én viszont készen állok. Még ugysem találkoztak a karakterek, szóval akár én kezdhetek kicsit előbb is, mint a többiek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 13:02

Nah most akkor milyen istenek közül lehet válogatni? Én találtam egy listát, valami Core DND istenekről... amik ugye nem világhoz kötődnek. Ez lenne a jó Nagyko?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Dungeons_%26_Dragons_deities
Vissza az elejére Go down
Sopi

Sopi


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2009. Jun. 29.
Age : 38

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 14:10

Arra a döntésre jutottam, hogy nem szállok be az új mesébe.

Figyelemmel fogom kísérni és ha elnyeri a tetszésem a dolog, meg ha a mesélő is engedi, akkor később csatlakozom.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 16:42

Toooo bad... bár csak nagyon picit értelek meg Very Happy Vagy 5 mesébe keztél bele az elmúlt időszakban. Én sem kevesebbe, de nem adom fel... Razz képzeld el ha 6-8 oldal hosszú előtörténeteket is írtál volna, + a szabálykönyv több órás olvasgatása Very Happy

Mindegy... ha kedvet kapsz úgyis jönni fogsz Very Happy

3 Player + egy-két npc, és a teljesen ideális party összeállhat. Én fel tudok venni békeidőbeli bárd szerepet is, megvannak a skilljeim hozzá. Ha harcosunk és vándorunk lesz, már csak lehet egy papra esetleg tolvajra lenne szükségünk.
Mondtam már hogy imádom az NPC-ket is? Razz
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 19:42

Szerintem így biztos lesz NPC is Smile
de ahhoz látnom kell majd a csapatot.

Az istenek jók egyébként nagyjából erre gondoltam, érdemes olyat választani akiről van leírás.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 19:44

Lilith, akár holnap el is kezdem, ha a munkám engedi, de este mindenképp.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeKedd 10 Nov. 2009, 22:20

Kinéztem két istent magamnak amelyik közül választanék, a poén az hogy egyetlen egy sincs benne a programban. Pedig az egyik úgy érzem nagyon illene a karihoz és a koncepcióhoz. Lehet majd itt is a helped kell kérnem, hogy találjak egy megfelelőt ha azokat nem engeded. A könyveket már letöltöttem hozzájuk, szal kiadványban benne vannak csak ebben a listában nem. (wikis felsorolásban ott a könyv címe a nevek mögött.)

Okés köszi szépen, megpróbálok türelmesen várni amíg elkezded a történetet! Embarassed
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 12:51

Nem tudom kora délutánig kezdeni, mert bejött egy kis munka, de lehet, csak otthonról kezdem a sztorit.

Ma mindenképpen elkezdem, csak még nem tudom az időpontot.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 12:58

Okés.

Két istenen gondolkodtam amik nincsenek a program listájában, viszont tudok leírást küldeni róluk eredeti dnd kiadványból.
Lastai vagy Evening Glory. Felvehetem valamelyiket? Vagy az én esetemben inkább ne legyen ilyen? Érdekes előtörténete nem indokolja hogy vallásos legyen sőt nem is nagyon találkozhatott úgy a vallással, ahogy egy normális vallásos személy. Ötlet?

Ma szülinapi partyra vagyok hivatalos 18-tól, és este 20.00-kor jutok haza és akkor tudok írni én majd.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 19:25

Szia választhatod az istent, de nem uszály.

Sajna közbejött egy kisebb munkám mikor hazaérek. Nem tudom, hogy hogy lessz a dolog. Próbálom gyorsan befejezni... legkésőbb éjszaka írok, vagy kora reggel.

sorry
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 22:36

Hali. Oksa! Very Happy

Akkor átírom ezt is a karakterben és átküldöm majd megint mailben. Lehet nem lesz így vallásos, hiszen eddig nem volt fontos számára. Inkább később veszek fel valami szimpatikusat, ami közel áll hozzá. Persze ahhoz meg is kell ismernie közelebbről Very Happy
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 22:53

Arra gondoltam, hogy a dnd-ből az előző 3 témát valaki hozzáértő áthelyezhetné valahová, hogy ne legyenek zavaróak, mert tervezek még njk, helye és dátumok, események, stb... topicot is. Smile
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 11 Nov. 2009, 22:56

Oké, megpróbálom majd áthelyezni, vagy Szólunk Immunak. Addig csinálhatsz hasonló néven topicot nekik és akkor átírjuk utólag a nevét Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2009, 09:14

Lenne egy kérésem.
!http://dheaven.forumup.hu/ -n lévő forumra szeretnék visszamenni olvasgatni, de azt írja hogy csak moderátorok olvashatják a Dungeons & Dragons topicot. Kérek szépen oda moderátori jogot vagy állítsátok vissza, hogy tudjam olvasni. Köszi

Ott sikerült egy jó szerepet felvennem a karakteremnek, vissza kell hangolódnom rá.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2009, 09:37

Nagyko, te meg tudod tenni hogy adsz? Te régen admin vagy moderátor voltál ott mesélőként. Gondolom ott lehet a forumon valahol.

Köszi szépen!

(ment egy PM is:)

Vagy Imu plz help te!
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2009, 13:53

Wáááá!

Itt voltatok (Nagyko kora reggel, Imu délben) és nem vettétek észre hogy írtam? Egy felhasználót és jelszót küldtök az előző forumba az adminjoghoz már akkor elintézem magamnak... plz plz plz! T_T
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2009, 17:03

Oké, megkaptam mindent, Köszönöm!

Nagyko, neked meg írtam ismét egy pm-et a posttal kapcsolatban Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 12 Nov. 2009, 17:35

Nagyko kora reggel elolvastad a postot és az alapján írtad meg? Mert délelőtt változtattam, gondoltam nem lesz gond, ha már ugyis mi beszélgetünk csak Krool-val.

Nah mindegy nem akartam ekkora kavart okozni. Bocsi Embarassed Visszaírtam a szobafoglalási igényemet amikor a srác kihozta a cuccot, és megírtam a postot is.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimePént. 13 Nov. 2009, 14:35

Remélem nem gond hogy létrehoztam egy játékos karakterek topicot a Dungeons & dragons topicba. Ha ez nem jó akkor létre lehet újat hozni és azt törölni.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitimePént. 13 Nov. 2009, 18:12

Sziasztok!

Örülök, hogy fel tudtam jönni. Sajna haldoklik e netem, mert van egy 1 hetes csúszásom a számlával. Hétfőn intézem a dolgot, addig kitartás.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DnD kérdés - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD kérdés   DnD kérdés - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DnD kérdés
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: D-Heaven :: Offtopic-
Ugrás: