Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Loudwater...

Go down 
+2
gorki
nagyko
6 posters
SzerzőÜzenet
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeVas. 28 Jún. 2009, 15:13

//Rendesebben akartam, de sajnos a wordban megírt dobálásokat is tartalmazó irományom elszállt, újra nem dobom ki a dolgokat de emlékszek az eseményekre...

Falco

A nagymacska megindul a vajákos felé, de útközben belezuhan egy eddig nem látható csapdába, ahol egyből három csapzott, veszett, lesoványodott kutya veti rá magát. Harcba keverednek, de szerencsésen megússza az első kört.

Lilith

Sikerül a varázslatod, és látszódik, hogy ez már meghatotta a goblinoidot. A földre rogy és próbál feltápászkodni.

Novog

Te is belépsz a goblin mellé, és egy hatalmas csapással beteljesíted a nyomorult sorsát.

Torquald

Érzed, hogy elméd legyűri a vajákos előző átkát, de az egy újabbal próbálkozik. Ezúttal sebző varázslatot lő feléd, és el is talál.
-11 HP

Loudwater... Maptool.th


A hozzászólást nagyko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Jún. 2009, 00:27-kor.
Vissza az elejére Go down
gorki

gorki


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 28.

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeVas. 28 Jún. 2009, 18:21

Ezért megfizetsz!

//Lépek az E 18-ra onnan egyenesen a A18-ra itt beváltom a standardot move-ra és onna a -B 17-re megyek.
Vissza az elejére Go down
Thorin

Thorin


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 29.

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeHétf. 29 Jún. 2009, 16:45

2 mozgásból megyek az A;19-re.
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeHétf. 29 Jún. 2009, 18:57

Felhördülök a csapda láttán, majd a verem széléhez lépek (E15), és kiszemelem az előttem lévő korcsot, ha nem túl mély a verem és elég közel vagyok a korcshoz, átváltok a handzsárra, és megütöm, ha nem, akkor két nyilat lövök belé.

//shift E15
//hunter's quarry
//minor váltás és major csapás, vagy semmi váltás és twin strike
//melee esetén szeretném használni a beast proector feat-et
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeHétf. 29 Jún. 2009, 21:12

Ez hihetetlen, hogy mennyire nem törődik saját testi épségével, mikor a cicusa bajban van. - szidom meg magamban és követem az elfet tekintetemmel, majd ahogy átszáguld előttem, a goblin vajákoson (-C17) ragad a szemem. Talán meg tudom zavarni, amíg Falco próbál segíteni Glorynak. Gyorsan a cipelőmtől végigfuttatva a tekintetem felmérem a távolságot... csak egy lépés kell...
Mivel a veremben nem látom az ellenfeleimet, Átkot kezdek mormolni a goblin sámánra. Azután belekezdek a varázslásba, Eldrich energiáit hívom életre... Közben lassan teszek néhány lépést az irányába (H16)...
nyitott tenyerem fölött egyre csak nő a fekete energiagömb, amíg végleges méretét el nem éri... Ekkor elbocsátom a kezemből, megcélozva a sámánt vele...
Amint a lövedéket útjára bocsátottam, varázstávolságon kívülre visszahúzódok (I16) miközben a köpenyem és a barlang sötétjében elrejtem magam (Shadow walk).

// Átokszórás (-C17) a goblin sámánra. (elvileg megtehetem mert ő a legközelebbi ellenségem akit látok is. A kutyákat nem látom a látószög miatt a gödörben.) Ha mégsem tudom megszórni átokkal, mert látom az egyik dögöt, akkor arra teszem az átkot, de a varázslat célpontján nem változtatok, marad a sámán.
// Mozgás egy mezőt az I16-ra.
// Varázslás; Eldrich Blast a (-C17)-en lévő goblin sámánra. Sebzés 1D10+4 karizma + 1d6 átok.
// Mozgás még két mezőt az I14-re.
// Mivel 3 lépést megtettem egy körben Shadow walkba váltok.


A hozzászólást Lilith összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Jún. 2009, 22:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Sopi

Sopi


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2009. Jun. 29.
Age : 38

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeHétf. 29 Jún. 2009, 21:35

Én is igyekszem a vajákos közelébe férni.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeKedd 30 Jún. 2009, 07:52

Torquald, Thorin

Gyorsan mozogtok látszik is a vajákos szemében a rémület, mikor a nagydarab harcos, már csak karnyújtásnyira van tőle. Miután mellé érsz a botjával próbál megsebezni, ami sikerül is neki. -7 HP


Falco

A gödör túl mély a közelharchoz ezért újfent az íjadat használod. Kilövöd a két nyílvesszőt, mely után két halott kutya marad.

A maradék két kutya az oroszlánra veti magát, látszik rajtuk, hogy inkább meghalnak, de élelemre van szükségük, de a nagymacska könnyedén kerüli el a harapásukat.


Lilith

Elmondod a varázsigéket, mely után a fekete gömb megjelenik és belerobban a vajákosba.


Novog

Te is a sámán mellett termessz, és mikor odaérsz észreveszed a padlón lévő törpe rúnákat, de a harc hevében nem igazán érted a jelentését.


Loudwater... Maptool.th
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeKedd 30 Jún. 2009, 18:07

Látom, ezekkel elboldogulsz egyedül is... Hajrá!-szólok Glorfindelnek, amint látom, hogy a kutyák nem sok vizet zavarnak.
Én magam pedig a vajákost szemelem ki, miközben jobb tüzelési pozícióba mozdulok.

//Major: Glorf vs kutyák, move: shift mondjuk E13-ra, quarry vissza a gobóra.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeKedd 30 Jún. 2009, 19:52

Ez az! - csendül fel a hangom ujjongásban, hogy ilyen jól sikerült az előző varázslatom, majd rögtön nekilátok a következőnek néhány lépés megtétele közben. A jól bevált taktikát használom... de immár egy komolyabb varázslatnak látok neki. Ha már nem tud rendesen varázsolni akkor ne tudjon küzdeni se a többiek ellen.
Kezem felemelem, ujjaim kecsesen karcolják a rúnákat levegőbe, mellette hangosan kántálom a Boszorkánytűz igéit. Mikor végeztem lehunyom a szemem, és ráhelyezem a Goblin sámán elméjére és testére az ezüstfényű lángokat.
Mikor végeztem biztos fedezékbe húzódok és a jól megszokott módon a sötétbe, fekete köpenyem takarásában.



// Mozgás két mezőt a H16-ra.
// Varázslás; Witchfire a (-C17)-en lévő goblin sámánra. Sebzés 2d6+4 karizma + 1d6 átok. Ezen kívül -5-t kap a következő körének végéig a támadásaira. Ha jól gondolom ez két támadás a részéről.
// Mozgás még egy mezőt az I17-re.
// Mivel 3 lépést megtettem egy körben Shadow walkba váltok.


A hozzászólást Lilith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 02 Júl. 2009, 23:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Sopi

Sopi


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2009. Jun. 29.
Age : 38

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeSzer. 01 Júl. 2009, 11:30

Egyelőre nem törődöm a rúnákkal, a harcra koncentrálok. Nekirontok a vajákosnak, remélve hogy közelharcban hamar legyűrhetem.
//Wolfpack tactics(+6 támadás, 1k12+6 sebzés), az ingyen mozgást a harcos kapja
Vissza az elejére Go down
Thorin

Thorin


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 29.

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeSzer. 01 Júl. 2009, 13:17

Minden idegszálammal a sámán legyőzésére koncentrálok. Mormolni kezdem a megszokott formulákat mivel eddig kiválóan bevált a goblinok ellen.

Lance of faith a sámánra a +2 támadást Novog kapja.
Vissza az elejére Go down
gorki

gorki


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Jun. 28.

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeCsüt. 02 Júl. 2009, 22:20

Támadom a sámánt Brash strik-kal.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeSzomb. 15 Aug. 2009, 13:28

Falco

Felveszed az új harci pozíciót, miközben a nagymacska csapásait a kutyák sikeresen elkerülik. Sőt az egyikük bele is mar. -2 HP

Lilith

Érzed a zsigereidben, hogy az erősebb varázslat sikerülni fog. A fehér, tündevilágbeli fény körülöleli a vajákost, aki felkiált fájdalmában. Súlyos sebeket kaphatott, mert vér kezd szivárogni a szájából, orrából, és füleiből.

Novog

A csapásod szintén talál, és a sámán további sérüléseket szenved, mikor fegyvered a mellkasába mar.

Thorin

A varázslat hatására a szokásos jelenség kisérétebéne a vajákos összerogy, és kileheli a lelkét.

Torquald

Látod, hogy esik össze a főgoblinoid, de azért még szétkaszabolod a földre hulló testet.

Loudwater... Maptool.th
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeVas. 16 Aug. 2009, 00:19

Mikor látom, hogy korábbi célpontom összerogy, fancsali képpel veszem tudomásul, hogy ezt a lényt sem én végeztem ki. Leengedem az íjam, de aztán eszembe jutnak a kutyák. Rájuk fordulok, és az egyik irányába megeresztek egy újabb twin strike-ot.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Sopi

Sopi


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2009. Jun. 29.
Age : 38

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeVas. 16 Aug. 2009, 03:28

Ha úgy ítélem meg, hogy segítségre szorulnak a többiek, akkor segítek nekik. Különben megnézem közelebbről a törp rúnákat.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitimeVas. 16 Aug. 2009, 13:45

Meglepődöm, hogy a sámán ilyen gyorsan kiterült. Hát igen, a túlerő...
A verem! És a cicus... fogom fel hirtelen, mikor látom hogy az elf felajzza az íját, és gyorsan odarohanok a szélére...

// mozgás az E16-ra, 4 mezőt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Loudwater... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loudwater...   Loudwater... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Loudwater...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: D-Heaven :: Archívum :: DnD régi-
Ugrás: