Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Meglepetééééés!!!

Go down 
+2
nagyko
Imurai
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Mi legyen Nagykó sorsa? Megdobáljuk?
Igeeen! Dobáljuk meg! Mert megérdemli!
Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_lcap20%Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Csak egy kővel, de az jó nagy lenne! (5kg) hogy szakadna be a feje!
Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_lcap40%Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Még gyűjtöm a köveket...
Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_lcap0%Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nem merem, mert félek nem mesél többet...
Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_lcap0%Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nem merem, mert félek hogy kórházba kerül és akkor hetekig nem látjuk megint...
Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_lcap40%Meglepetééééés!!! - Page 2 I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Összes szavazat : 5
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 11 Júl. 2009, 12:00

Úgy látom mindenki nyaral Very Happy Kivéve én... Sad
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 17 Júl. 2009, 13:41

Üdv mindenkinek!

Szeretnék pár dolgot megosztani játékos és forumozó társaimmal. Egyszer már ha jól emlékszem írtam róla. Ha nem vagyok egyedül vele azaz a többség benne van akkor alkalmazhatnánk, ha nem is szabályként de etikából mások tisztánlátása érdekében.

Örülnék neki, hogy ha tájékoztatná mindenki a másikat ha éppen nem ér rá, vagy nincs kedve játszani, vagy nyaral vagy mittomén. Nincs semmi szégyelni való, kb 2 perc alatt meg lehet írni és jobb mintha senki sem tudja akkor most mi van, miért állunk és mire várunk. Ahogy Immu is megírta mikor elment pár napra. Karakterét a mesélő viszi addig tovább.


Akkor kellemetlen ha;

1. ... az illető mint én RPG mániákus megátalkodott nőszemély és napi 10-12x is forumra néz csalódottan.

2. Akkor nagyon rossz ha éppen cselekedetünk a másiktól függ és addig nem tudunk lépni, amíg az illető oda nem bigyeszt legalább 1 megeröltető mondatot. Azaz pl harc közben várunk rá és telnek a napok holott egy kör lemehetne egy nap, ha mindenki odafigyelne.

3. Ha nem ír az illető napokon belül akkor halottnak vesszük Very Happy

Ugyan úgy meg lehet írni azt is ha valakit nem érdekel tovább a téma. Nem ez az első amit megélünk itt már páran Very Happy Játékos és mesélő egyaránt. Játékos kiléptetése játékból még nem para, később még vissza is jöhet. Mesélőé sem annyira csak az már kicsit macerásabb, hiszen ő a játék lelke. Később is folytathatja a mesélő, vagy pedig átadhatja másnak a staffot Very Happy

Ez nem egyfajta kötöttségként szeretném éreztetni, hanem inkább odafigyelés kicsit a másikra.


Köszi.

Excel & Lilith
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 19 Júl. 2009, 14:37

I second thee!!

Magyarán támogatom. Guys, nálam lustább arcot keresve se találni, de kibírtam. Eleite olyan szépen beírtátok. És most nem arra gondolok, h "jajj, hétvégén nem lesz netem, be kell írjam!", mert az nem gáz. Az a gáz, ha már 2+ hete áll egy gém, ok nélkül. Illetve biztos van oka, csak mi nem tudunk róla.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 21 Júl. 2009, 23:56

Szeretnék indítani egy játékot, és akkor folyna a mesélés, mikor DnD megállna valamilyen okból, mint pl most Smile

Várok jelentkezőket és ötleteket a játékhoz.

Az eddigi ötletek:
- WH40K - egyelőre sok ismeretem nincs, hiányosak, és még nem érzem magamban a spirituszt és kellő elhivatottságot rá. De akár mehet ez is ha elnézitek bénázásomat.
- Cyberpunk - Egyszer már volt, de most kicsit lazább lenne.
- és egy olyan jelenkori misztikummal fűszerezett világ ahol az emberek nem is tudnak arról, hogy milyen józan észen túlmutató dolgok vehetik körbe őket. A játékos is egy olyan valaki aki nem átlag ember, valamivel kilóg társai közül. Hogy aztán milyen helyzetbe sodorja a sors, az majd kiderül. - ez elég lightos kötöttségek nélkül.

Elég nyitott vagyok, majdnem mindenről meg lehet győzni, ha elég jól teszi az illető Very Happy
Vissza az elejére Go down
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 22 Júl. 2009, 08:39

Nekem igazából mindegy, csak pörgős legyen és persze főleg akció!

A szuperhős műfajhoz már volt szerencsém, én annyira nem éreztem jól magam benne, persze, lehet, hogy Excel jobbat mesélne mint az ex-mesélőm

Egyelőre a WH40k tetszik nekem is, de jöhet minden ami nagy robotos, vagy high fantasy mint a dnd
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Júl. 2009, 14:25

Danee: ne feltétlen Heroes-ra vagy X-men-re gondolj, nekem inkább Robin Hobb-os érzete van az ötletnek. (pl http://www.rpg.hu/iras/mutat.php?cid=5435)

Amúgy, én is úgy érzem, ahogy Danee, inkább wh40k, de bármi jó, csak élvezetes legyen. Tudod,ahogy szoktuk, kevés szabály, sok élvezet, nagy beleélhetőség. Én még egy újabb Promit is el tudnék képzelni Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 24 Júl. 2009, 15:22

Immu fején találta a szöget, majdnem... Very Happy

Valóban olyasmiről lenne szó ami a könyvben van, csak nálam a misztikum "kicsit" erősebb alakot öltene, de ugyan olyan titokzatos és ismeretlen maradna az emberek számára, mint ahogy a könyv ismertetőben is van.
Az embert foglalkoztató kérdések (barátság, etika, felelősség) persze ugyanúgy megjelennének a játékban. Akciódúsabb is lenne mint a leírásban, ugyanakkor nem fejetlenűl és letaglózva törnének a karakterekre az események, hanem ad pillanatnyi lélegzetvételi lehetőséget, "kikapcsolódást".

Úgy kezdenénk, hogy senki sincs tudatában képességeinek. "Egyszerű" emberek akik élik a mindennapjaikat. Bármi lehetséges ésszerű kereteken belül. (Diák, iszákos apa, sófőr, ügynök, betörő, professzor, Játékfüggő, utcalány, halálos beteg, csőd szélén álló vállalkozó, üldözőtt bűnöző, rendőr, nyomozó, takarítónő, Szakács, stb...)
A képességek hasznosak, de korántsem teszik majd hallhatatlanná a játékost, még ha úgy is fogja érezni. Legelején ki kell tapasztalni és eléggé nehézkes és hosszú idő lehet. Valakinek gyenge a képessége az elején de idővel erősebbé válhat. Hogy ki hogyan használja fel képességeit, az a saját döntése, de egy ilyen erő könnyedén megváltoztatja az ember életét.

Akár mindenki játszhatja a saját énjét is, így érdekes módon elmerülhetünk saját énünkben, végiggondolhatnánk, hogy bizonyos szituációkban vajon mire lennénk képesek, milyen hatással lenne ránk egy ilyen képesség a valóságban ha tudatára jutunk? Amolyan kis önismeret. Elmerül a sötétségben, és ha igen meddig? Vagy esetleg felemelkedik az emberiség megváltójának?
Persze utóbbi elképzelés csak egy apró javaslat. Mindenki olyan személyt készíthetne amilyet kíván.

Mindenki más szituációba kerül, így elképzelhető hogy talán egyik játékossal kicsit igazságtalanabbnak tűnök. Nem szándékosan lennék az, csak így hozta a sors. Ha valaki meg nagyon sok izgalmat szeretne, akkor nagyon sok veszéllyel is kell szembenéznie. Kéz a kézben jár a kettő Smile

Azt sem mondom meg, hogy ki mit csináljon. Ha valaki eltervezi, hoyg megvédi a családját, vagy leszámol a bűnözéssel a világon, vagy el akarja pusztítani a megszállókat, hát tessék Very Happy Értékelni fogom a jó ötleteket és előtörténeteket.
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Júl. 2009, 04:20

Awesome! Mégsosem játszottam önmagamat. Count me in!
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Júl. 2009, 09:41

Csak ötletként írtam, hogy akár játszhat mindenki egy olyan személyiséget, mint saját maga. Very Happy

Névnek és külsőnek nem kell olyannak lennie, mint most.

Nincsenek ilyen kötelezettségek. De ha valaki akarja miért ne? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Júl. 2009, 17:27

én is beszállnék, már meg van mi lenne a különleges képességem, amúgy magam alakítanám
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 25 Júl. 2009, 18:24

Bár írtam hogy még senki se tudja milyen képességgel bír (én találnám ki mindenkinek), azért küldj egy pm-et, majd meglátjuk mennyire beilleszthető a játékba.

BTW akár lehet küldeni is a karakterötleteket. Személyiség nem fontos, inkább hogy mit csinál, mit tett eddig, mi a hobbija, stb. Érdemes írni a családról, ismerősökről, barátokról is. Ha valamit nem írsz le, pl azt hogy a nagyapád meghalt, és nem is írsz róla, akkor simán elképzelhető, hogy a mesében megjelenik a nagyapád Very Happy Csak az fix amit leírtok. PM-ben kérek mindent. köszi.
Vissza az elejére Go down
Sopi

Sopi


Hozzászólások száma : 89
Join date : 2009. Jun. 29.
Age : 38

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeVas. 26 Júl. 2009, 17:07

Zsíros, magamat akarom játszani egy az egyben. Smile
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 09:24

9-re be kell mennem főnökhöz, majd mikor kijöttem, indulhat a játék. Jó esetben ez 11 órát jelent.

Névötleteket is várok a játékhoz!!! Eddig ezek vannak;

Second self, Imagination, Darkest heaven, Oblivion

Ha valamelyik bejövős akkor írjátok. Thnx
Vissza az elejére Go down
Danee
Admin
Danee


Hozzászólások száma : 246
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 41

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 12:08

Parallel universe
Vissza az elejére Go down
https://www.youtube.com/watch?v=BE42BN7Maxk&feature=player_embedd
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 12:37

Soha nem fogunk így dönteni Very Happy Tőlem a second self jön, de nekem végülis mindegy, csak ne Darkest Heaven legyen, az sztem maradjon meg a közösség nevének...
Amúgy sorry, de egyelőre nem szállok be (a karigenerálás is sokáig tartana, hétfőn meg lelépek egy hétre)
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 12:56

Oksa, nem gond.

Most ebéd aztán véglegesítem a forum nevét, meg írok postot.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 17:46

Kezdeném azzal, hogy Mea Culpa és talán a legjobb lenne ha ezzel is folytatnám...

de természetesen nem akarom egy viccel elütni a dolgot, de azt se szeretném, hogy csak magyarázkodás szaga legyen neki.

Az utóbbi pár hétben nem, hogy nem írtam, nem is jelentkeztem, az elsőnek az oka a munka volt, a másodiknak a lustaság.

Kifejthetem bővebben a dolgokat, de sajna az igazi gond a második volt, mert az nem a munka hibája, hogy fel sem szagoltam a fórumra... Hiszen azt beírni, hogy sorry srácok nem lett volna sok. Beismerem, és tényleg nincs rá magyarázatom.

A játék az más, mert ha nincs rá időm, akkor az a mese rovására megy.

A jövő héten még táborozok, ami azt jelenti, hogy 11-e utántól tudnám folytatni, ha van rá igény.

Jühetnek a kövek Smile
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Júl. 2009, 19:40

Mennek a kövek szerintem Very Happy

Oké! Én várom a folytatást és szerintem a többiek is! Addig kitartást neked is és minekünk is.

Nem gond hogy sok volt a meló, vagy lusta voltál, vagy meló miatt kiesik a játék a prioritási listáról... csak ha tudod előre hogy ilyesmi dolgok lesznek plz írd meg nekünk.

Mint a majmok lestünk a fáról, mikor kapjuk a banánt... Very Happy


BTW új szavazás van a topicban.

Alias Lilith
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Júl. 2009, 12:05

Jó a szavazás Smile
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 10 Aug. 2009, 09:53

Bocsánat hogy a hétvégén nem voltam, vagy ha voltam is, időm nem sok volt hogy a játékkal törődjek. Hétvégéim 50%-ban ilyenek szoktak lenni. De ezt már írtam is régebben. Azt hittem vasárnap teljesen rá fogok érni és tudok is írni, de sajnos (a játékra nézve:) nem így alakult és csak késő este értem haza. Hétköznaponként a "sűrű" postolások megmaradnak. Hétvégén meg ha lesz, akkor lesz... ha nem, akkor nem Smile
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 29 Okt. 2009, 23:37

Kíváncsi vagyok, hogy Legenda vagy igaz hír hogy Nagyko visszatér közénk mesélni. Azon töröm az agyam, hogy megér e kiírni egy szavazást erre, hogy visszajön e vagy sem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 05 Nov. 2009, 13:40

Úgy néz ki, hogy megmarad legendának...
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 16 Nov. 2009, 03:55

Csináltam egy archívumot, mert 1) trendi és 2) zavart a régi dnd ott, ahol volt.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimePént. 01 Jan. 2010, 14:45

Ma eljöttek hozzám

BÚÉK!
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Excel

Excel


Hozzászólások száma : 321
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43
Tartózkodási hely : Granada

Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 04 Jan. 2010, 13:47

Very Happy

Reméljük az lesz. Bár ez az év elég durva változásokat fog hozni számomra vagy pozitív vagy negatív értelemben. Az idő megmondja Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meglepetééééés!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meglepetééééés!!!   Meglepetééééés!!! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meglepetééééés!!!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: D-Heaven :: Offtopic-
Ugrás: