Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az úton...

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 17 Nov. 2009, 21:26

Nem szívesen, de újból emberek közé vegyülök.
Talán itt találok nyomokat, hogyan segíthetnék Apámon...
Séta közben néha megsimítom Glorfindel hátát.
Aztán viselkedj!
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 10:33

Nyugovóra térek, hogy másnap frissült erővel vághassak neki a napi teendőknek.
Már korán reggel, az első napsugarakkal indulok Liliékhez. Bekopogok. Amint ajtót nyitnak:
Jó reggelt, remélem nem érkeztem túl korán, ha gondolod visszajöhetek később is!


A hozzászólást Krool összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 19 Nov. 2009, 00:44-kor.
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 16:31

Krool:

Nem! Már vártunk! - mondja Lili anyja. Egy elég fájó dologról kellene beszélnünk. Remélem nem haragszol, hogy idecitáltunk? A férjemről lenne szó, és tudom, hogy jól ismeritek egymást, hiszen párszor már harcoltatok egymás oldalán. Biztos emlékszel milyen kíváncsi és most félek ez okozza a vesztét. - sóhajt fel.

Már három hónapja elindult egy kis porfészek felé, valami rég eltemetett sárkánygyík teste után kutakodni, vagyis inkább az értékei után, de azóta semmi hír felőle. Most próbálok embereket felkutatni, akik kedvelik, hogy segítsenek megtudni jól van-e. kettő régi ismerőssel már beszéltem, de a többiek nem érnek rá. ők ma este már a kocsmában várják, hogy ki csatlakozik még hozzájuk. Fizetni sokat nem tudok, de talán Douven ha talált valamit kárpótol a fáradságért, illetve arra kérnélek, hogy segíts még vállalkozó szellemű kutatót vagy kutatókat keresni. - majd kérdőn néz rád.

Lilith:

Reggel a mocorgó lányok zizegésére ébredsz. Végignézel még rajtuk, majd hagyod hogy a dolguk után siessenek. Viszont a reggelidet már előkészítették.

Falco:

Szerencsére sikerül az erdő fái közt töltened az éjszakát, majd másnap alaposan elkezded átkutatni a területet.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 17:11

Remek... ágyban reggeli. Ezt szeretem... persze nem egy első osztály de mégiscsak kényelmes. Megreggelizek, azután megmosakszok, megfésülködök, és szépítkezek addig amíg nem vagyok elégedett magammal. Nem sietek. Egy váltás ruhát veszek elő... nem ártana kitisztíttatni... le is helyezem az ágyamra a tegnapi ruháim... Elindulok lefelé a kocsmáros pultjához. Ha látom a lányokat rájuk kacsintok és megeresztek egy kedves mosolyt feléjük.
Jó reggelt kocsmáros Úr! Megtetszett a hely ezért úgy döntöttem, hogy maradok még egy éjszakát és körbenézek a városkában. Viszont szeretném ha kimosnák a ruháim, és rendbe tennék az ágyat is. És persze fürdővizet is kérnék...
Megvárom a válaszát, fizetek azután meg rákérdezek;
Lenne még egy kérdésem. Van egy lány akit keresek. Hasonlóan szép volt mint én, szőke hosszú egyenes hajjal, melankolikus tekintettel és Eve-nek hívták. Valószínűleg használt mágiát és eléggé kalandos természet is. Sok zűrt szokott csinálni, bár nem szándékosan. Nem látta véletlenül errefelé, vagy nem hallott róla?
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 17:59

Körbenézek mindenütt, benézek a kövek alá és a fákat is végigvizsgálom. Ha sehol sem találom a virágot, úgy döntök, megkérdezem a közeli ember város javasemberét. Hátha ő ismeri a virágot, amit apám elmondott nekem.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 23:07

Lilith:

Természetesen hölgyem. Az árakat ismeri. - majd a másik kérdésedre is válaszol. Az ismerősét sajnos nem láttam.

Egyébként most a kocsma elég csendes, szinte nem is mozdul senki.

Falco:

Elindulsz, de a társadat nem viszed be a városba. A javasember zárva van, azt tanácsolják délután gyere vissza, addig a kár a kocsmában is eltöltheted az idődet vagy visszamehetsz Gorlfindelhez.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 18 Nov. 2009, 23:56

Akkor jövök vissza... csak kicsit körbenézek a városban.- mondom a kocsmárosnak jól hallhatóan hátha a lányok is meghallják... Szerintem a fickó biztos meg fog lepődni milyen jó hangulatban vannak a lányok... kuncogok magamba egyet, majd kilépek a kocsma ajtaján és körbelesek minden irányba. Ha látok valami érdekeset akkor elindulok az irányába, de ha nem akkor jobbra indulok el. Mert a jobb mindig jobb... Az utcákon sétálva hallgatom miket beszélnek az emberek, bár félő ha észrevesznek, az extravagáns kinézetem lesz inkább a beszédtéma... Szóval próbálok minél több információt összeszedni mi is történik errefelé, miféle város ez.


// kicsit szeretném jobban megismerni a várost. Pl Miféle országhoz, királysághoz,
// hercegséghez stb tartozik ez, illetve ki az Ura, kik az előkelőségek, kik azok akik
// komolyabb befolyással vannak a városra, stb. Illetve a közemberek által beszélt
// pletykák is érdekelnének. Megnézem a templomokat is.
// Továbbá érdekelne az is mekkora a város is pontosan.
// Tehát próbálok minél több infót összeszedni. Ha kell használom a Streetwise skillt (+9).
Vissza az elejére Go down
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Nov. 2009, 00:53

Hüm, három hónap, az már tényleg hosszú idő! Tényleg a körmére kéne nézni a férjednek, kitudja mi van vele, és miért nem ad hírt magáról! Akkor megyek is! Este majd benézek a kocsmába azért a két régi ismerőséért, de melyik kettő is az? A toborzást illetően meg majd meglátom mit tehetek! Akkor nem is húzom tovább az időt, majd még lehet hogy később benézek ha beszéltem a bandával! Vigyázzatok magatokra! Sziasztok!
Még megvárom a kérdésemre a válaszát, és ha nincs több mondani valója, akkor átsétálok a kocsmába.
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 19 Nov. 2009, 19:20

Úgy döntök, inkább benézek a kocsmába, hátha valaki elkottyant valamit.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 26 Nov. 2009, 19:09

Lilith

A városban sétálgatva könnyű szerrel bonyolódsz beszélgetésekbe. A város neve Adorbo. Az A'dorbo grófi család székhelyvárosa. A család elég nagy múltra tekint vissza, jelenleg az özvegy grófné kezében összpontosul a hatalom, hiszen a legidősebb fiú elég léha, kicsapongó életet él. A terület egyébként az Illidán Szövetséghez tartozik, mely két uralkodócsalád laza szövetségéből létrejött állam.

A város befolyásosabb személyei főként kereskedőkből tevődnek össze, hiszen a pénz nagy úr. Istenek tekintetében általánosságban a jó és törvényes istenségek, illetve a Holló Királynő templomai a megtalálhatóak. maga a város viszonylag nagy, olyan 30-35 000 ember lakja, ha hozzászámoljuk a környező falvakat és tanyákat is. A belső várost fal veszi körül.

Tulajdonképpen apró pletykák a futó témák mostanában, de semmi nem kelti fel a figyelmedet, ha csak az nem, hogy elég rossz véleménnyel vannak az idősebb nők, a városba nemrég betelepült igényesebb bordélyház miatt.

Krool

A két ismerőssel nem találkozhattál még - válaszolja az asszony - de biztos vagyok, hogy felismered őket, elég különös figurák.


Krool és Falco

Szinte egyszerre érkeztek a kocsma ajtajához, de a kecses elf előreenged. A kocsma, ahogy írtam még csendes, szinte nincs is ezidőtájt vendég.
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 26 Nov. 2009, 20:59

Kíváncsiságomnak nem tudok ellenállni, és a bordélyház felé veszem az irányom. Látni akarom mennyire igényes és hogy milyen szépek a lányok. Az egyedüli zavaró tényező az egészben csak az, hogy pénzért árulják magukat férfiaknak, akár napi többször is. Egy ilyen agyonhasznált személlyel nem biztos hogy lenne gusztusom szeretkezni... de látni akarom mindenképp...
Vissza az elejére Go down
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 26 Nov. 2009, 23:08

Különös figurák... ezt bárkire rá lehet húzni - morfondírozok magamban, aztán, ahogy belépek a kocsmába, egyenest Keron pultjához lépek
Szevasz Keron! - vigyorgok rá - Van még abból a tegnap esti itókából? Meg aztán azon tűnődtem, hogy a te tegnapi vendéged, az a Lilith lány, az itt van-e még? Beszédem lenne véle! Jah és még valami, Lili anyja, tudod, a tegnap esti kislányé, nah, tudod te, aszonta, hogy valami fura alakokat keressek majd ma este, a férje barátai állítólag, igazán segíthetnél, me' momentán, lövésem sincs ki számít itt furcsának, szerintem itt az egész banda furcsa, úgy ahogy van!
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimePént. 27 Nov. 2009, 08:48

Krool

Persze segítek - mondja miközben eléd teszi a sört. A furcsa tényleg elég tág kategória, de majd meglátjuk.

Lilith

A bordély köznapi szemmel tényleg igényesnek tűnik, egy régi típusú ház van átalakítva. A kapuban egy nagydarab őr áll. A házba most nincs nagy mozgás. Egy-egy lány szalad ki-be, de ahogy lelki szemeid előtt azt látod, hogy a tegnapihoz hasonlatos vén kecskék simogatják a testüket, inkább a pincérlányok jutnak az eszedbe.
Vissza az elejére Go down
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimePént. 27 Nov. 2009, 11:20

Rendelek még reggelit rántottából meg cipóból, kifizetem, aztán leülök valahol a kocsma közepén az egyik asztalhoz, és érdelődéssel nézem az iménti elfet.
Elég furcsa... elég furcsa ahhoz, hogy annyira furcsa legyen!
- Héj, elf, nincs kedve egy kora reggeli sörözgetéshez egy magam fajta orkkal, ha az meghívja egy italra?
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimePént. 27 Nov. 2009, 15:28

Durcásan továbbmegyek... Miért kell ilyen csinos lányoknak eladni a testüket és lelküket? Miért nem tudnak valamivel kevesebbet kereső de olyan munkát elvállalni ahol nem kell megalázniuk magukat? Vagy belekényszerítik őket? Vagy esetleg van olyan közöttük aki pont ezt szereti? Miért fog el ilyenkor rossz érzés? Jönnek fel ezek a gondolatok bennem.
Úgy látszik még mindig nem nagyon értem ezt a világot...
De sebaj, van két csinos lány most akik dolgosak és kedvesek... és szinte pont egymás ellentétei viselkedésben és kínézetben is.
- mosolyodok el magamban ahogy eszembejutnak, elűzve az iménti rossz érzést.
Elindulok visszafelé a kocsma irányába, mivel nem nagyon találtam semmi más érdekeset. De legalább némi információval gazdagabb lettem.
Eszembe jut, hogy nem ártana valami aprósággal megajándékozni őket... ha út közben látok valami aranyosat, akkor mindkettőjüknek veszek belőle... például valami figurát, vagy bizsut... persze nem ugyanolyat és nem is akarok sokat költeni... a pénzem mostanában erőteljesen apad... de azért megérdemlik a törődést...
Amikor ismét belépek a kocsmába, hangosan köszönök a fogadósnak!
- Visszajöttem! - hátha meghallják a lányok is és talán jönnek ők is üdvözölni. Milyen felemelő érzés lenne...
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimePént. 27 Nov. 2009, 22:52

Belépek az ork után a fogadóba, majd beállok mögé, a "sorba". Amint elmegy, elkezdek a kocsmárosnál érdeklődni, ki tudna segítséget nyújtani különleges növények, gyógyszerek ügyében.
Az ork szavára felkapom a fejem, és szétnézek, hozzám szólt-e vagy egy másik elfhez.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeVas. 29 Nov. 2009, 13:35

Vigyorogva az elf szemébe nézek, hogy tudja, hogy rá gondoltam, aztán Lilithre pillantok.
- Szuper időzítés, Lilith drága, még mindig érdeklik a sárkányok?
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeVas. 29 Nov. 2009, 14:23

- H-hogy? - kapom fel a fejem, aztán észreveszem Krool-t. Elindulok felé, de közben hátra-hátra pillantgatok, hátha megjelennek a lányok mégis üdvözölni.
- Hmmm... miért a kérdés? - állok meg az asztalánál.
Vissza az elejére Go down
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeVas. 29 Nov. 2009, 18:32

- Lenne egy kis kirándulás, ami esetleg érdekelhet! És éppenséggel embereket toborzok hozzá!
Vissza az elejére Go down
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeVas. 29 Nov. 2009, 20:36

- Hmmm... miféle kirándulásról van szó? És miért kellenek hozzá emberek? Csak nem valami baj történt? - kérdezem tőle kicsit feszülten és baj jóslóan... de még nem ülök le.
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeVas. 29 Nov. 2009, 21:50

Nem tetszik, ahogy ilyen gyorsan elterelődik rólam a figyelem, és kedvem sincs igazán idegenekkel parolázni, de a gyomrom már üres egy ideje, a szemem után már az is kívánja az ork által felkínált étket. Hát leülök.
- Elfogadom, köszönöm!
Csak nehogy belerángasson valamibe! Nem ezért jöttem.
Azért illedelmesen figyelek az orkra, elvégre, ő hívott meg.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 02 Dec. 2009, 01:28

- Keron, légy oly kedves és hozz egy kupa sört a vendégemnek, természetesen én állom! - kiáltom a pult felé a rendelésem
- Köszönöm, hogy elfogadta a meghívásomat, barátom! - fordulok az elfhez
Aztán Lilithez fordulok újracsak:
- Fel kellene kutatni egy régészünket, aki az egyik kedves ismerősöm férje. Egy bizonyos sárkány lelet után indult el többedmagával, de hónapok óta semmi hír róluk. A feleség kért fel rá, hogy a férje két régi barátjával együtt és még pár embert toborozva induljak a nyomukba
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 02 Dec. 2009, 20:32

- És nekem egy jó reggelit! - szólok a kocsmáros után.
- Én örülök a társaságnak! És mondja, hány hős bajnokot verbuvált eddig? - Ha azt mondja, én vagyok az első, itthagyom... Kell a fenének sárkány! Bár... végülis, apám tűzvirágot emlegetett... Az meg miért is ne nőhetne sárkánybarlangban? A régész meg biztos nem élő sárkányt tanulmányozott.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 05 Dec. 2009, 23:26

Érdekesnek hangzik. - hümmögök.
Tudom nem az én dolgom de... ez a régész fickó ért a mágiához? A sárkányok köztudottan erős mágiával óvják kincseiket. Könnyedén elképzelhető hogy egy megmaradt mágikus csapdába esett. - ülök le közéjük, majd megnézem az elf figurát. egy újabb érdekes idegen. hagyom had beszélgessenek, nem szólok közbe csak ha úgy érzem. Inkább én is kérek egy italt és tekintetemmel keresem a lányokat meg nézem a kocsmában lévő emberkéket.


// inkább csak szemlélődöm, figyelek, nem akarok belefolyni egyelőre a társalgásba... ha
// meg lesz mondanivalóm akkor írok.
Vissza az elejére Go down
Krool

Krool


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Nov. 11.

Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Dec. 2009, 10:49

Az elf felé fordulva:
- Egyet sem. - elhallgatok, lehajtom a fejem, megpöccintem a söröskupám, aztán felnézek - De este ha minden igaz, jönnek ide ketten, bár nem ismerem őket
Aztán Lilithhez fordulok:
- Fogalmam sincs, sosem beszélt róla, hogy hogyan is áll a mágiával, de ha engem kérdezel, hát nem hiszem
- Erről a mágikus védelemről nem tudtam... mond csak, honnan tudsz te ilyeneket? Valahol mesélték neked, vagy netalán tán egy varázslótanonccal ülök szemben?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az úton... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az úton...   Az úton... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az úton...
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: Szerepjáték :: Fantasy :: Dungeons&Dragons-
Ugrás: