Darkest Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkest Heaven

Darkest Heaven Szerepjátszó Közösség
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 DnD Outgame

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2009, 16:22

Megbeszélnivalók esetére.
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2009, 16:41

Köszi Immu, hogy létrehoztad ezt a topicot.

Meg is ragadom a lehetőséget, hogy mire Nagyko ideér, el is tudja rögtön olvasni Very Happy

Azon törtem az agyam hogy oké hogy most nem haladunk a játékkal, de mikor haladunk is, hogyan fogunk szintet lépni így, hogy az előző gigászi kűzdelem is csak 75xp volt? Nem lehetne használni mondjuk egy 5x-ös szorzót, csak hogy érezzük a törődést? Most is kapunk szerintem 100 Xp-t fejenként (szabályok szerint), akkor még le kell nyomni közel 7 ilyen harcot egy szintlépéshez. Mi asztalinál azt csináljuk egy modul kb 1 szint, de itt ugye nem 5-6 óra alatt megy le egy modul...
Ha szabályosan játszanánk, akkor 3 modul múlva sem biztos hogy meglépnénk a szintet... szerintem baromi lassú.
Később ez a szorzó csökkenhetne, vagy szintenként, ha úgy érezzük az meg túl gyors.

Más különösebb indokom nincs, de pl örülnék neki, ha már ezután a harc után elérhetném a 2. szintet. Hozzáteszem nem vagyok egy tápolós személy, csak törekszem a tökéletesre Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Imurai
Admin
Imurai


Hozzászólások száma : 90
Join date : 2009. May. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jászárokszállás

DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2009, 18:00

Tényleg jó lenne lvl2 a modul után, mert ilyen tempóban még 10 év múlva is csak erős közepeskék leszünk... Támogatom!
Vissza az elejére Go down
https://dheaven.hungarianforum.com
Lilith

Lilith


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 43

DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitimeKedd 11 Aug. 2009, 19:31

Én ezután a harc után gondoltam a szintlépésre Razz. Bár ez talán még picit túlzás, de azért jó lenne már felvenni a +5 diplomácia skillt, és az új varázslatokat Very Happy Akkor már ellenállhatatlan lennék Very Happy
Vissza az elejére Go down
nagyko
Admin
nagyko


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2009. Jun. 28.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rákóczifalva

DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitimeSzomb. 15 Aug. 2009, 13:12

Lesz szintlépés, ez a harc is már többet ér, hipp-hopp meglessz az 1000 xp Smile

Azért lehet alkalmazok majd egy szorzót, ha nem is 5-szöröst, mondjuk egy 2-szerest...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DnD Outgame Empty
TémanyitásTárgy: Re: DnD Outgame   DnD Outgame I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DnD Outgame
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Darkest Heaven :: D-Heaven :: Archívum :: DnD régi-
Ugrás: